Давайте спілкуватися

Новини

Переклад з литовської мови на українську мову

2023-01-06

LTG Cargo Ukraine стала оператором вантажних перевезень між Литвою та Україною

LTG Cargo Ukraine, дочірня компанія LTG Cargo вантажної транспортної компанії групи Литовських залізниць (LTG), та PKP Cargo, польська вантажна транспортна компанія, підписали угоду про співпрацю. Після підписання цього договору LTG Cargo Ukraine стала оператором вантажних перевезень між Литвою та Україною через територію Польщі. Наразі в Україну вже прибув перший потяг з Литви компанії LTG Cargo Ukraine.

Очікується, що наступного року LTG Cargo Ukraine перевезе 140 поїздів між Україною та Литвою. Вантаж транспортуватиметься у більших 60-контейнерних поїздах. Як і раніше, з України до Клайпедського морського порту транспортуватимуться сільськогосподарські продукти (зерно та олія).

«Почавши співпрацю з польською компанією PKP Cargo, ми прагнемо забезпечити нашим клієнтам безперебійне транспортування вантажів між трьома країнами. За останні півроку ми краще дізналися залізничний ринок України та набралися компетенцій, необхідних для складних міжнародних залізничних вантажоперевезень. «LTG Cargo Ukraine», ставши оператором вантажоперевезень між Україною та Литвою, виходить на новий етап діяльності: відтепер послуги надаватимуться клієнтам з одних рук. Ми забезпечимо контроль та моніторинг всього логістичного ланцюга та плануємо здійснювати перевезення 3-4 рази на тиждень», – каже Е. Шіме.

LTG Cargo Ukraine, яка працює в Україні, візьме на себе організацію всього сервісу вантажоперевезень: вантажоперевезення, консолідація парку вагонів для для європейських залізниць та залізниць широкої колії, митне декларування, перевалочні послуги та експедирування. Польська компанія PKP Cargo здійснюватиме транспортування вантажів територією Польщі. Сільськогосподарську продукцію перевозитимуть залізничним транспортом через два українсько-польські прикордонні переходи: Мостиська та Медика, а також станції Ягодине та Дорогуськ.

Тим часом, польська дочірня компанія LTG Cargo – LTG Cargo Polska – продовжить фокусуватися на перевезенні вантажів на внутрішньому ринку Польщі та на інтермодальних перевезеннях вантажів між Литвою та Німеччиною через польську територію.

До грудня близько 73 000 тонн сільськогосподарської продукції вже було перевезено з України до Литви через Польщу, і ще 104 000 тонн нафти було перевезено з Литви до України залізницею.