Давайте спілкуватися

Новини

«LTG Cargo Ukraine» взяли участь у міжнародній виставці Rail EXPO 2021 у Києві

2021-11-05

Основною метою участі представників «LTG Cargo Ukraine» у п’ятій міжнародній виставці «Rail EXPO 2021» у Києві було налагодження ділових зв’язків та презентація власних послуг та амбіцій компанії.

В рамках одного з бізнес-форумів “RE: link – Ukrainian link connecting the world”, який відбувся під час виставки, «LTG Cargo Ukraine» представила проект транспортування вантажів напіввагонами за маршрутом Клайпеда – Чорноморськ, разом з гостями форуму обговорили прогрес у його реалізації та наявні складнощі, а також повідомила про досягнення вже існуючого вантажного потягу із напіввагонів за маршрутом Каунас – Тілбург. Очікується, що перша поїздка вантажного поїзда із напіввагонів за маршрутом Клайпеда – Чорноморськ відбудеться вже цього року.

«Rail EXPO» це єдина виставка подібного масштабу в Україні і головна подія у сфері залізничного транспорту, як вузько- так і ширококолійного. Виставка є гарною можливістю для зустрічі з міжнародними компаніями, які працюють у сфері залізничної інфраструктури, обладнання та вантажоперевезень. Цього року захід відбувся у період з 20 по 22 жовтня.