Давайте спілкуватися

Новини

«LTG Cargo Ukraine» взяли участь у міжнародній виставці Rail EXPO 2021 у Києві

2021-11-05

Основною метою участі представників «LTG Cargo Ukraine» у п’ятій міжнародній виставці «Rail EXPO 2021» у Києві було налагодження ділових зв’язків та презентація власних послуг та амбіцій компанії.

Більше

У Києві відкрився офіс LTG Cargo Ukraine

2021-10-01

16 вересня цього року у Києві відбулося офіційне відкриття офісу LTG Cargo Ukraine, на якому була присутня й делегація керівників LTG з Литви.

Більше

LTG Cargo Ukraine зміцнює співпрацю з Миколаївським тепловозоремонтним заводом

2021-09-14

LTG Cargo Ukraine посилює співпрацю з ТОВ Миколаївський тепловозоремонтний завод. У березні цього року з цією компанією було підписано Протокол намірів щодо оренди маневрових локомотивів, а лише кілька днів тому був підписаний договір на ремонт та обслуговування локомотивів.

Більше

LTG Cargo Ukraine підписала угоду про співпрацю з Полтавським тепловозоремонтним заводом

2021-09-14

LTG Cargo Ukraine підписала договір на ремонт та обслуговування локомотивів з ТОВ Полтавський тепловозоремонтний завод щодо послуг обслуговування та ремонту локомотивів для орендованих локомотивів на ринку України.

Більше

Команда LTG Cargo Ukraine брала участь у міжнародній виставці Trans Expo Odessa в Одесі

2021-09-06

31 серпня – 2 вересня на 24 -й міжнародній конференції вистави Trans Expo Odessa в Одесі «Розвиток української транспортної системи: виклики та перспективи. У центрі уваги: ​​порти та мультимодальний транспорт. Як прискорити зростання ВВП», комерційний директор LTG Cargo Ukraine Паулюс Грубінскас презентував проект перевезення напівпричепів за маршрутом Клайпеда – Чорноморськ.

Більше

Перевезення напівпричепів залишається одним із найважливіших пріоритетів компанії LTG Cargo Ukraine

2021-09-02

Наприкінці липня у Києві команда LTG Cargo Ukraine взяла участь у зустрічі ініціативної групи з представниками підприємств Української залізниці, Baltic Shipping та Ferry Plus, в ході якої було обговорено проект перевезення напівпричепів за маршрутом Клайпеда – Чорноморськ.

Більше

LTG Cargo Ukraine підписала угоди про співпрацю з DSV та Rokada Group

2021-09-02

Послуги митних посередників будуть потрібні при ввезенні в Україну локомотивів та вагонів. Очікується, що багаторічний досвід компаній забезпечить безперебійне оформлення митних процедур та ефективний результат.

Більше

UTIKAD підписала Мультимодальний меморандум

2021-07-14

Асоціація міжнародних постачальників транспортних і логістичних послуг (UTIKAD), неурядова організація, яка представляє транспортно-логістичну галузь Туреччини, підписала Меморандум про співпрацю з метою розвитку міжнародного мультимодального маршруту для організації залізничних перевезень напівпричепів між Туреччиною, Україною, Литвою та Скандинавією.

Більше

Україна та Литва прагнуть розвивати економічні відносини

2021-07-14

7 липня на зустрічі в Клайпеді Міністра транспорту та зв’язку Литви Марюса Скуодіса та Міністра інфраструктури України Олександра Кубракова були обговорені питання співпраці країн у галузі транспорту та можливі нові проекти – країни мають намір тісніше співпрацювати у галузі оцифрування залізниці та транспорту, також збільшувати потенціал навантаження на морські порти обох держав.

Більше

Мультимодальний Меморандум розширює коло своїх однодумців

2021-07-02

На початку травня в Києві «Український логістичний альянс» (УЛА), метою якого є стимулювання злагодженої інтеграції ринку логістики України в міжнародні логістичні ринки, розширення та удосконалення системи регулювання логістичної діяльності в Україні, проведення навчання компетентних логістів України, приєднався до Мультимодального меморандуму.

Більше

Представники «LTG Cargo Ukraine» взяли активну участь в заходах тижні транспорту в Одесі

2021-06-11

В кінці травня представники «LTG Cargo Ukraine» взяли участь в щорічному «Форумі Експедиторів» тижні транспорту і в міжнародній конференції «Ukrainian Ports Forum». Під час «Форуму Експедиторів» команда ознайомилася з останніми новинками ринку експедирування вантажів України, рішеннями проблемних питань, а також видами відповідальності партнерів в процесі логістики.

Більше

Команда «LTG Cargo Ukraine» продовжує зміцнювати зв’язки з партнерами на Україні

2021-06-11

25 травня в Одесі, керівник «LTG Cargo Ukraine» С. Стасюнас і Генеральний директор «OTLC» (Одеського центру транспорту і логістики) А. Якуненко підписали протокол про наміри з приводу довгострокової оренди маневрового локомотива ЧМЕ-3.

Більше

«LTG Cargo Ukraine», «UkrFerry» і партнери готуються до пробного перевезення напівпричепів за маршрутом Туреччина – Карлсхамн

2021-05-06

Наприкінці квітня в Одесі відбулася зустріч «LTG Cargo Ukraine» і «UkrFerry», на якій представники підприємств обговорили хід мультимодального проекту з перевезення напівпричепів за маршрутом Туреччина (Карасу) – Чорноморськ – Клайпеда – Карлсхамн.

Більше

«LTG Cargo Ukraine» і «EVT Grain» зміцнює співпрацю підприємств

2021-05-06

28 квітня керівник «LTG Cargo Ukraine» Саулюс Стасюнас і керівник компанії «EVT Grain» Сергій Гунько уклали Протокол про наміри з приводу довгострокової оренди маневрового локомотива ČME-3 та його експлуатації в терміналі EVT.

Більше

«LTG Cargo Ukraine» вибрало PwC в Україні в ролі свого довіреного податкового радника

2021-04-21

17 березня 2021 р. «LTG Cargo Ukraine», що входить до групи компаній АT «Lietuvos geležinkeliai», і компанія PwC в Україні підписали договір про співпрацю. Предмет договору передбачає надання командою PwC в Україні на регулярній основі широкого спектру аутсорсингових і консультаційних послуг з питань ведення податкового та бухгалтерського обліку, а також митних питань.

Більше

Компанія TOB «LTG Cargo Ukraine» уклала з AEQUO договір про співпрацю

2021-04-20

Компанія TOB «LTG Cargo Ukraine», група компаній AO «Lietuvos geležinkeliai» і юридична фірма AEQUO уклали договір про співпрацю з питань юридичного консалтингу.

Більше

«Інвестиційна група Парус» має намір орендувати локомотиви у «LTG Cargo Ukraine»

2021-04-14

ТОB «LTG Cargo Ukraine», в особі директора Саулюса Стасюнаса і TOB «Інвестиційна група Парус», в особі керівника підприємства Д. О. Осадчука, 30 березня цього року уклали Протокол намірів щодо тривалої оренди та експлуатації на ринку України 5 шт. маневрових локомотивів ЧМЕ-3.

Більше

Амбіції «LTG Cargo Ukraine» на українському ринку

2021-04-13

Генеральний директор «LTG Cargo Ukraine» Сауліус Стасюнас ділиться своїми думками щодо планів компанії на українському ринку.

Вітаємо Вас з початком роботи в Україні. У Вашому першому прес-релізі говориться, що «на першому етапі компанія буде пропонувати оренду рухомого складу, експедирування та інші послуги з перевезення вантажів».

 

 

 

Більше

«LTG Cargo Ukraine» співпрацюватиме з МТРЗ у сфері ремонту та оренди локомотивів

2021-03-25

TOB «LTG Cargo Ukraine», в особі директора Саулюса Стасюнаса та ЗАТ Миколаївський тепловозоремонтний завод, в особі директора підприємства В. В. Сімченка, 19 березня цього року у м. Києві уклали Протокол про наміри  щодо ремонту, обслуговування, оренди та суборенди маневрових локомотивів ЧМЕ-3 на ринку України.

Більше

Відбувся шостий литовсько-український економічний форум

2021-03-25

18 березня у рамках візиту президента Литовської Республіки Ґітанаса Науседи до Києва відбувся значний шостий литовсько-український економічний форум, організований партнерами Литовської конфедерації промисловців (ЛКП) та Українського союзу промисловців і підприємців (УСПП).

Більше

«LTG Cargo Ukraine» з партнерами розробляє новий інтермодальний маршрут

2021-03-25

Минулого тижня, 18 березня, представники «LTG Cargo Ukraine» відвідали Київ та підписали Меморандум про співробітництво щодо міжнародного інтермодального маршруту: порт Карасу (Туреччина) – порт Чорноморськ (Україна) – Вільнюс / Каунас / порт Клайпеда (Литва) / Каунас – Білосток (Польща).

Більше

Перспективи перевезення напівпричепів за маршрутом Одеса – Клайпеда

2021-02-10

Вантажна компанія «LTG Cargo», найбільша залізнична група в країнах Балтії «Lietuvos Geležinkeliai» («LTG»), готується до перевезення напівпричепів. Восени 2020 року в Литві — з морського порту Клайпеди перший напівпричіп вантажівки прибув на Вільнюський інтермодальний термінал («VIT»).

Під час випробування напівпричіп, який прибув на поромі з Данії до Центрального вантажного терміналу (CKT), був завантажений на спеціальну платформу поїзда «LTG Cargo» і транспортований до («VIT»). У Вільнюсі вантаж завантажили на напівпричіп і перевезли назад до морського порту Клайпеди.

Більше

В Україні ми маємо намір здавати в оренду модернізовані тепловози

2021-02-03

Гендиректор ЛТГ Карго (LTG Cargo) Егідіюс Лазаускас про показники роботи компанії, парк локомотивів і вантажних вагонів, а також цілі стати лідером в області мобільності в Центральній і Східній Європі.

В середині січня ЛТГ Карго (LTG Cargo), вантажна компанія литовського залізничного перевізника „Литовські залізниці“ (Lietuvos Geležinkeliai), відкрила в Україні дочірню компанію ЛТГ Карго Україна (LTG Cargo Ukraine). Було заявлено, що це – крок до диверсифікації і реалізації стратегії міжнародного розвитку. У довгостроковій перспективі компанія має намір почати перевозити міжнародні вантажі в Україні, де щорічні обсяги залізничних вантажних перевезень приблизно в 6 разів більше, ніж в Литві.

Більше

«LTG Cargo» створила компанію в Україні

2021-01-25

«LTG Cargo», з метою реалізації стратегії міжнародного розвитку та диверсифікації своєї діяльності, вантажна компанія найбільшої залізничної групи в країнах Балтії «Lietuvos geležinkeliai» (Литовські залізниці)  LTG (ЛТГ), створила в Україні компанію «ЛТГ Карго Україна».

Очікується, що «ЛТГ Карго Україна» буде розвивати свою діяльність поступово – на першому етапі розвитку компанія буде пропонувати оренду рухомого складу, експедирування та інші послуги з перевезення вантажів.

Більше