Давайте спілкуватися

Новини

Переклад з литовської мови на українську мову

2023-01-06

LTG Cargo Ukraine стала оператором вантажних перевезень між Литвою та Україною

LTG Cargo Ukraine, дочірня компанія LTG Cargo вантажної транспортної компанії групи Литовських залізниць (LTG), та PKP Cargo, польська вантажна транспортна компанія, підписали угоду про співпрацю. Після підписання цього договору LTG Cargo Ukraine стала оператором вантажних перевезень між Литвою та Україною через територію Польщі. Наразі в Україну вже прибув перший потяг з Литви компанії LTG Cargo Ukraine.

Більше

ТОВ «ЛТГ Карго Україна» уклало угоду з латвійським національним перевізником «LDz Cargo»

2022-12-07

16 листопада цього року ТОВ «ЛТГ Карго Україна» уклало угоду з латвійським національним перевізником «LDz Cargo». Останнім часом спостерігається помітний інтерес учасників латвійського залізничного ринку до вантажних перевезень із України. З метою збільшення потоку вантажів з України до Литви та через Литву було укладено таку угоду про співпрацю, яка дозволить розширити географію діяльності ТОВ “ЛТГ Карго Україна” у країнах Балтії. Питання повернення вагонів через польську територію також актуальне латвійським залізничним компаніям.

Більше

Сезон перевезення литовського зерна компанією LTG Cargo: відновлені зерновози з України та перевезення збільшились на п’яту частину

2022-09-26 Більше

LTG Cargo Ukraine відновлює свою діяльність в Україні

2022-06-14

Дочірня компанія LTG Cargo Ukraine транспортної компанії LTG Cargo відновлює свою діяльність на території Україні. Це рішення було ухвалено з огляду на суттєве зростання потреби бізнес-клієнтів з України у транспортуванні зерна та інших товарів з країни.

Більше

LTG Cargo Ukraine тимчасово призупинила свою діяльність в Україні

2022-03-04

LTG Cargo Ukraine, дочірнє підприємство компанії вантажоперевезень LTG Cargo, тимчасово припиняє свою діяльність в Україні внаслідок вторгнення російської армії в Україну. Компанія повідомила співробітників, партнерів і клієнтів про призупинення діяльності та договірних зобов’язань. Це рішення було прийнято на підставі форс-мажорних обставин.

Більше

Українські громадяни зможуть безплатно подорожувати Литвою потягом

2022-03-02

У відповідь на війну Росії проти України та для того, щоб допомогти людям, які тікають від жахів війни, компанії групи Литовських залізниць (“Lietuvos geležinkeliai” – LTG) починають надавати допомогу. Компанія пасажирських перевезень LTG Link з 1 березня запропонувала громадянам України безплатні перевезення місцевими маршрутами Литви. Громадянам України, які бажають скористатися безплатним проїздом, необхідно буде лише пред’явити український паспорт або посвідчення особи, дітям – свідоцтво про народження.

Більше

Візит представників «Промвагонтранс» на локомотиворемонтну базу «LTG Tech» в Вильнюсе

2022-02-24

18 лютого локомотиворемонтну базу «LTG Tech» у Вільнюсі відвідали представники української транспортно-експедиційної компанії «Промвагонтранс». Під час зустрічі було обговорено питання перевезення та експедирування вантажів залізничним транспортом з України до Литви та оренди рухомого складу.

Більше

Комерційний менеджер LTG Cargo Ukraine: «Наша головна перевага – досвід та широка географія діяльності»

2022-02-04

Транспортно-експедиторська компанія LTG Cargo Ukraine, яка почала свою діяльність в Україні у 2021 році, розпочинає рік з розширення спектру діяльності та впровадження нових експедиторських послуг для клієнтів. Комерційний менеджер компанії Пауліус Грубінскас каже, що цей крок дозволить компанії активізувати діяльність на ринку вантажних перевезень та надавати послуги як в Україні, так і в міжнародних вантажоперевезеннях.

Більше

Партнери з України відвідали Вільнюс та завітали до команди LTG Tech і на залізничну станцію «Вайдоту»

2022-02-04

Представники  найбільшої української приватної залізничної компанії «ЛЕМТРАНС» відвідали Вільнюс у період з 25 по 26 січня на запрошення LTG Cargo Ukraine. Генеральний директор «ЛЕМТРАНС» Володимир Мезенцев та колеги відвідали залізничну станцію «Вайдоту», де вони мали змогу ознайомитися з роботою локотракторів, обговорити із колегами аспекти технічного обслуговування та продуктивність робіт. Після цього делегація «ЛЕМТРАНС» вирушила до LTG Tech, де ознайомилася з проектами модернізації маневрених локомотивів, а також можливостями капітального ремонту локомотивів.

Більше

LTG Cargo Ukraine розпочала співробітництво з агроконцерном Агро-Регіон

2021-12-22

16 грудня LTG Cargo Ukraine — дочірня компанія LTG Cargo підписала з агроконцерном Агро-Регіон попередню угоду оренди двох маневрових тепловозів. За умовами угоди LTG Cargo Ukraine здаватиме в довгострокову оренду маневрові тепловози, які будуть використовуватися для роботи на елеваторі Агро-Регіона в Борисполі.

Більше

Керівник «LTG Cargo Ukraine» – про можливості та перспективи діяльності в Україні шляхом відкриття «Північних воріт»

2021-12-22

Робота, яка виконана в Україні цього року, заклала міцний фундамент на 2022 рік для майбутніх проектів та партнерства, – стверджує керівник «LTG Cargo Ukraine» Саулюс Стасюнас. За його словами, український ринок надзвичайно великий і складний, але водночас має широкий потенціал для нових бізнес-можливостей та задоволення мінливих потреб учасників ринку.

Більше

Відбулася традиційна зустріч сторін проекту «Viking Train»

2021-12-16

Під час онлайн-заходу, що відбувся 17 листопада, залізничні адміністрації Литви, Білорусі, України, Молдови, Сакартвело та Азербайджану та оператори потягів поділилися інформацією про обсяги перевезень «Viking Train», обговорили питання розширення та відкриття нових станцій, ціноутворення, розвитку електронних послуг.

Більше

LTG Cargo Ukraine стала оператором «Viking Train» в Україні

2021-12-13

Ми радіємо цілеспрямованості та досягненням команди LTG Cargo Ukraine – LTG Cargo Ukraine стала оператором «Viking Train» по території України!

Більше

«LTG Cargo Ukraine» взяли участь у міжнародній виставці Rail EXPO 2021 у Києві

2021-11-05

Основною метою участі представників «LTG Cargo Ukraine» у п’ятій міжнародній виставці «Rail EXPO 2021» у Києві було налагодження ділових зв’язків та презентація власних послуг та амбіцій компанії.

Більше

У Києві відкрився офіс LTG Cargo Ukraine

2021-10-01

16 вересня цього року у Києві відбулося офіційне відкриття офісу LTG Cargo Ukraine, на якому була присутня й делегація керівників LTG з Литви.

Більше

LTG Cargo Ukraine зміцнює співпрацю з Миколаївським тепловозоремонтним заводом

2021-09-14

LTG Cargo Ukraine посилює співпрацю з ТОВ Миколаївський тепловозоремонтний завод. У березні цього року з цією компанією було підписано Протокол намірів щодо оренди маневрових локомотивів, а лише кілька днів тому був підписаний договір на ремонт та обслуговування локомотивів.

Більше

LTG Cargo Ukraine підписала угоду про співпрацю з Полтавським тепловозоремонтним заводом

2021-09-14

LTG Cargo Ukraine підписала договір на ремонт та обслуговування локомотивів з ТОВ Полтавський тепловозоремонтний завод щодо послуг обслуговування та ремонту локомотивів для орендованих локомотивів на ринку України.

Більше

Команда LTG Cargo Ukraine брала участь у міжнародній виставці Trans Expo Odessa в Одесі

2021-09-06

31 серпня – 2 вересня на 24 -й міжнародній конференції вистави Trans Expo Odessa в Одесі «Розвиток української транспортної системи: виклики та перспективи. У центрі уваги: ​​порти та мультимодальний транспорт. Як прискорити зростання ВВП», комерційний директор LTG Cargo Ukraine Паулюс Грубінскас презентував проект перевезення напівпричепів за маршрутом Клайпеда – Чорноморськ.

Більше

Перевезення напівпричепів залишається одним із найважливіших пріоритетів компанії LTG Cargo Ukraine

2021-09-02

Наприкінці липня у Києві команда LTG Cargo Ukraine взяла участь у зустрічі ініціативної групи з представниками підприємств Української залізниці, Baltic Shipping та Ferry Plus, в ході якої було обговорено проект перевезення напівпричепів за маршрутом Клайпеда – Чорноморськ.

Більше

LTG Cargo Ukraine підписала угоди про співпрацю з DSV та Rokada Group

2021-09-02

Послуги митних посередників будуть потрібні при ввезенні в Україну локомотивів та вагонів. Очікується, що багаторічний досвід компаній забезпечить безперебійне оформлення митних процедур та ефективний результат.

Більше

UTIKAD підписала Мультимодальний меморандум

2021-07-14

Асоціація міжнародних постачальників транспортних і логістичних послуг (UTIKAD), неурядова організація, яка представляє транспортно-логістичну галузь Туреччини, підписала Меморандум про співпрацю з метою розвитку міжнародного мультимодального маршруту для організації залізничних перевезень напівпричепів між Туреччиною, Україною, Литвою та Скандинавією.

Більше

Україна та Литва прагнуть розвивати економічні відносини

2021-07-14

7 липня на зустрічі в Клайпеді Міністра транспорту та зв’язку Литви Марюса Скуодіса та Міністра інфраструктури України Олександра Кубракова були обговорені питання співпраці країн у галузі транспорту та можливі нові проекти – країни мають намір тісніше співпрацювати у галузі оцифрування залізниці та транспорту, також збільшувати потенціал навантаження на морські порти обох держав.

Більше

Мультимодальний Меморандум розширює коло своїх однодумців

2021-07-02

На початку травня в Києві «Український логістичний альянс» (УЛА), метою якого є стимулювання злагодженої інтеграції ринку логістики України в міжнародні логістичні ринки, розширення та удосконалення системи регулювання логістичної діяльності в Україні, проведення навчання компетентних логістів України, приєднався до Мультимодального меморандуму.

Більше

Представники «LTG Cargo Ukraine» взяли активну участь в заходах тижні транспорту в Одесі

2021-06-11

В кінці травня представники «LTG Cargo Ukraine» взяли участь в щорічному «Форумі Експедиторів» тижні транспорту і в міжнародній конференції «Ukrainian Ports Forum». Під час «Форуму Експедиторів» команда ознайомилася з останніми новинками ринку експедирування вантажів України, рішеннями проблемних питань, а також видами відповідальності партнерів в процесі логістики.

Більше

Команда «LTG Cargo Ukraine» продовжує зміцнювати зв’язки з партнерами на Україні

2021-06-11

25 травня в Одесі, керівник «LTG Cargo Ukraine» С. Стасюнас і Генеральний директор «OTLC» (Одеського центру транспорту і логістики) А. Якуненко підписали протокол про наміри з приводу довгострокової оренди маневрового локомотива ЧМЕ-3.

Більше

«LTG Cargo Ukraine», «UkrFerry» і партнери готуються до пробного перевезення напівпричепів за маршрутом Туреччина – Карлсхамн

2021-05-06

Наприкінці квітня в Одесі відбулася зустріч «LTG Cargo Ukraine» і «UkrFerry», на якій представники підприємств обговорили хід мультимодального проекту з перевезення напівпричепів за маршрутом Туреччина (Карасу) – Чорноморськ – Клайпеда – Карлсхамн.

Більше

«LTG Cargo Ukraine» і «EVT Grain» зміцнює співпрацю підприємств

2021-05-06

28 квітня керівник «LTG Cargo Ukraine» Саулюс Стасюнас і керівник компанії «EVT Grain» Сергій Гунько уклали Протокол про наміри з приводу довгострокової оренди маневрового локомотива ČME-3 та його експлуатації в терміналі EVT.

Більше

«LTG Cargo Ukraine» вибрало PwC в Україні в ролі свого довіреного податкового радника

2021-04-21

17 березня 2021 р. «LTG Cargo Ukraine», що входить до групи компаній АT «Lietuvos geležinkeliai», і компанія PwC в Україні підписали договір про співпрацю. Предмет договору передбачає надання командою PwC в Україні на регулярній основі широкого спектру аутсорсингових і консультаційних послуг з питань ведення податкового та бухгалтерського обліку, а також митних питань.

Більше

Компанія TOB «LTG Cargo Ukraine» уклала з AEQUO договір про співпрацю

2021-04-20

Компанія TOB «LTG Cargo Ukraine», група компаній AO «Lietuvos geležinkeliai» і юридична фірма AEQUO уклали договір про співпрацю з питань юридичного консалтингу.

Більше

«Інвестиційна група Парус» має намір орендувати локомотиви у «LTG Cargo Ukraine»

2021-04-14

ТОB «LTG Cargo Ukraine», в особі директора Саулюса Стасюнаса і TOB «Інвестиційна група Парус», в особі керівника підприємства Д. О. Осадчука, 30 березня цього року уклали Протокол намірів щодо тривалої оренди та експлуатації на ринку України 5 шт. маневрових локомотивів ЧМЕ-3.

Більше

Амбіції «LTG Cargo Ukraine» на українському ринку

2021-04-13

Генеральний директор «LTG Cargo Ukraine» Сауліус Стасюнас ділиться своїми думками щодо планів компанії на українському ринку.

Вітаємо Вас з початком роботи в Україні. У Вашому першому прес-релізі говориться, що «на першому етапі компанія буде пропонувати оренду рухомого складу, експедирування та інші послуги з перевезення вантажів».

 

 

 

Більше

«LTG Cargo Ukraine» співпрацюватиме з МТРЗ у сфері ремонту та оренди локомотивів

2021-03-25

TOB «LTG Cargo Ukraine», в особі директора Саулюса Стасюнаса та ЗАТ Миколаївський тепловозоремонтний завод, в особі директора підприємства В. В. Сімченка, 19 березня цього року у м. Києві уклали Протокол про наміри  щодо ремонту, обслуговування, оренди та суборенди маневрових локомотивів ЧМЕ-3 на ринку України.

Більше

Відбувся шостий литовсько-український економічний форум

2021-03-25

18 березня у рамках візиту президента Литовської Республіки Ґітанаса Науседи до Києва відбувся значний шостий литовсько-український економічний форум, організований партнерами Литовської конфедерації промисловців (ЛКП) та Українського союзу промисловців і підприємців (УСПП).

Більше

«LTG Cargo Ukraine» з партнерами розробляє новий інтермодальний маршрут

2021-03-25

Минулого тижня, 18 березня, представники «LTG Cargo Ukraine» відвідали Київ та підписали Меморандум про співробітництво щодо міжнародного інтермодального маршруту: порт Карасу (Туреччина) – порт Чорноморськ (Україна) – Вільнюс / Каунас / порт Клайпеда (Литва) / Каунас – Білосток (Польща).

Більше

Перспективи перевезення напівпричепів за маршрутом Одеса – Клайпеда

2021-02-10

Вантажна компанія «LTG Cargo», найбільша залізнична група в країнах Балтії «Lietuvos Geležinkeliai» («LTG»), готується до перевезення напівпричепів. Восени 2020 року в Литві — з морського порту Клайпеди перший напівпричіп вантажівки прибув на Вільнюський інтермодальний термінал («VIT»).

Під час випробування напівпричіп, який прибув на поромі з Данії до Центрального вантажного терміналу (CKT), був завантажений на спеціальну платформу поїзда «LTG Cargo» і транспортований до («VIT»). У Вільнюсі вантаж завантажили на напівпричіп і перевезли назад до морського порту Клайпеди.

Більше

В Україні ми маємо намір здавати в оренду модернізовані тепловози

2021-02-03

Гендиректор ЛТГ Карго (LTG Cargo) Егідіюс Лазаускас про показники роботи компанії, парк локомотивів і вантажних вагонів, а також цілі стати лідером в області мобільності в Центральній і Східній Європі.

В середині січня ЛТГ Карго (LTG Cargo), вантажна компанія литовського залізничного перевізника „Литовські залізниці“ (Lietuvos Geležinkeliai), відкрила в Україні дочірню компанію ЛТГ Карго Україна (LTG Cargo Ukraine). Було заявлено, що це – крок до диверсифікації і реалізації стратегії міжнародного розвитку. У довгостроковій перспективі компанія має намір почати перевозити міжнародні вантажі в Україні, де щорічні обсяги залізничних вантажних перевезень приблизно в 6 разів більше, ніж в Литві.

Більше

«LTG Cargo» створила компанію в Україні

2021-01-25

«LTG Cargo», з метою реалізації стратегії міжнародного розвитку та диверсифікації своєї діяльності, вантажна компанія найбільшої залізничної групи в країнах Балтії «Lietuvos geležinkeliai» (Литовські залізниці)  LTG (ЛТГ), створила в Україні компанію «ЛТГ Карго Україна».

Очікується, що «ЛТГ Карго Україна» буде розвивати свою діяльність поступово – на першому етапі розвитку компанія буде пропонувати оренду рухомого складу, експедирування та інші послуги з перевезення вантажів.

Більше