Давайте спілкуватися

Повідомте про корупцію

  Ім'я, Прізвище

  Номер телефону *

  Адреса ел. пошти *

  Повідомлення *

  Повідомте про вжиті заходи і рішеннях: *

  * Поля, позначені зірочкою, є обов'язковими.

  TOB «LTG Cargo Ukraine» здійснює свою діяльність відповідно до принципу нульової толерантності до корупції, а це означає, що компанія не толерує будь-якої форми корупції (конфлікт інтересів, хабарництво, зловживання службовим становищем, незаконне прийняття подарунків тощо). Компанія працює відповідально, прозоро, чесно та надійно.

  У своїй діяльності компанія дотримується Політики протидії корупції, що діє в материнській групі компаній AB «Lietuvos geležinkeliai» (LTG), яка визначає основні цілі, принципи та реалізовані заходи щодо запобігання корупції в групі компаній. У своїй повсякденній діяльності, спілкуючись між собою та іншими особами, працівники Компанії дотримуються етичних принципів, викладених в Професійному етичному кодексі. Від ділових партнерів компанії також очікується прозора та чесна діяльність, і ці очікування викладені в Кодексі поведінки постачальника.

  Політика протидії корупції

  Професійний етичний кодекс

  Кодекс поведінки постачальника

  Компанія впроваджує заходи щодо запобігання корупції, які впроваджуються у масштабі групи компаній AB «Lietuvos geležinkeliai» (LTG). З цими заходами можна ознайомитися тут.

  Надати пропозиції про заходи щодо запобігання корупції, а також повідомити про злочинне діяння, яке здійснюється, здійснилось або здійснення якого планується в компанії, можливі протиправні дії чи бездіяльність працівників, зловживання службовим становищем чи інші дії з ознаками кримінального правопорушення корумпованого характеру, можуть бути надані через встановлені канали Лінії довіри:

  Повідомлення, що надходять на Лінію довіри, розглядаються працівниками, призначеними Департаментом безпеки та управління ризиками AB «Lietuvos geležinkeliai» (LTG). Повідомлення обробляються протягом 20 робочих днів з моменту їх отримання.

  Повідомлення надаються анонімно будь-якою особою, тобто без зазначення свого імені, прізвища та / або контактних даних. Однак, у разі надання контактних даних та той факт, що особа бажає бути поінформованою про результати розслідування, повідомник у встановленому порядку буде проінформований про результати розгляду та прийняті рішення.

  Група компаній LTG забезпечує конфіденційність повідомника та наданих ним даних, за винятком випадків, передбачених законодавчими актами.