Давайте спілкуватися

Новини

Комерційний менеджер LTG Cargo Ukraine: «Наша головна перевага – досвід та широка географія діяльності»

2022-02-04

Транспортно-експедиторська компанія LTG Cargo Ukraine, яка почала свою діяльність в Україні у 2021 році, розпочинає рік з розширення спектру діяльності та впровадження нових експедиторських послуг для клієнтів. Комерційний менеджер компанії Пауліус Грубінскас каже, що цей крок дозволить компанії активізувати діяльність на ринку вантажних перевезень та надавати послуги як в Україні, так і в міжнародних вантажоперевезеннях.

Український ринок надзвичайно великий і складний. Що спонукало цьогорічне розширення спектру експедиторських послуг для клієнтів?

Власне кажучи, вже під час заснування нашої компанії в Україні надання експедиторських послуг було одним з її перших завдань. На українському ринку працює велика кількість операторів вагонного парку та інших транспортних компаній, тому створені всі умови для надання експедиторських послуг.

Ця послуга насамперед дозволить активізувати участь на ринку вантажних перевезень. Хоча конкуренція на ринку цього виду послуг дуже висока, ми бачимо, що потреби в якісних і надійних послугах ще більші – ще до початку цієї діяльності ми отримували запити про можливості спільного експедирування вантажів. Перш ніж почати надавати ці послуги, ми хотіли мобілізувати сильну команду, залучити потрібних фахівців, які б відповідали високим стандартам та мали великий досвід надання експедиторських послуг саме в українському залізничному секторі.

На яких клієнтів ви орієнтуєтеся і які переваги ви зможете їм запропонувати?

Наша головна перевага – можливість охопити велику територію вантажоперевезень. Для клієнтів, які здійснюють перевезення вантажів між Литвою та Україною, ми можемо запропонувати весь маршрут як в Україні, так і Литві. Якщо є потреба в клієнтах в Україні, ми можемо обслуговувати транзит вантажів клієнтів через Білорусь, а в разі потреби зможемо забезпечити можливості транзиту через Польщу. Це означає, що клієнту, який бажає перевезти вантаж, не доведеться вибирати трьох різних партнерів у кожній країні. Водночас ми будемо прагнути розвивати можливості транспортування вантажів клієнтів через Литву та Клайпедський морський порт на інші ринки.

Весь процес буде контролювати одна компанія, що заощадить час та інші ресурси клієнтів, забезпечить ефективніше спілкування та якісніші послуги. Ми можемо запропонувати нашим клієнтам дуже широкий спектр послуг: оренду та доставлення вагонів, термінальні послуги, а відтепер – експедирування вантажів. Працюючи в різних країнах, ми зможемо стати гнучкішими та конкурентоспроможними та пропонувати сприятливі ціни. Зараз ми бачимо, що можемо запропонувати навіть трохи нижчі за ринкові стандарти тарифи на експедирування.

Як одну з найважливіших переваг ви називаєте надання широкого спектра послуг з одного джерела. Як ви плануєте забезпечити синергію між компаніями групи, що працюють у різних країнах?

Ми забезпечуємо синергію з перших днів роботи в Україні та разом з головною компанією LTG Cargo, що працює в Литві, підписали угоду про надання експедиторських послуг на українському ринку. Ми вже опрацьовуємо перші замовлення на контейнерні перевезення. Працюючи на обох ринках, ми можемо використовувати накопичений досвід, застосовувати надані групою конкурентні переваги й таким чином забезпечувати високу якість та надійність послуг. Цього року ми плануємо надалі розвивати спектр послуг і разом з нашими партнерами створювати коридори вантажних перевезень з різними коліями в Західну Європу, Скандинавію та країни Сходу та з них.