Давайте спілкуватися

Новини

LTG Cargo Ukraine тимчасово призупинила свою діяльність в Україні

2022-03-04

LTG Cargo Ukraine, дочірнє підприємство компанії вантажоперевезень LTG Cargo, тимчасово припиняє свою діяльність в Україні внаслідок вторгнення російської армії в Україну. Компанія повідомила співробітників, партнерів і клієнтів про призупинення діяльності та договірних зобовязань. Це рішення було прийнято на підставі форс-мажорних обставин.

“Ми рішуче засуджуємо військові дії Росії проти України. Наша діяльність стала неможливою, тому з 1 березня всі угоди призупинено. Ми намагатимемося відновити нашу діяльність, як тільки це буде безпечно для наших співробітників”, – каже Саулюс Стасюнас, генеральний директор LTG Cargo Ukraine.

LTG Cargo Ukraine в першу чергу піклується про безпеку співробітників. Згідно з рекомендаціями відповідальних органів, громадяни Литви, які працюють у компанії, повернулися до Литви ще до вторгнення Росії в Україну.

На підприємстві також працюють двоє громадян України, з якими є постійний контакт – і їм, і їхнім родинам надається вся необхідна підтримка, їм запропонували приїхати і оселитися в Литві. Незважаючи на те, що компанія наразі не працює, жодного працівника не звільняють.

LTG Cargo Ukraine разом з усіма компаніями групи Lietuvos geležinkeliai (LTG) підтримує Україну в цей особливо важкий час і працює над пошуком шляхів допомоги країні, яка переживає військову агресію. Компанія групи «LTG Link» вже запропонувала українським громадянам безплатний проїзд на потягах місцевими маршрутами у Литві, а LTG оголосила, що готова розмістити до 300 людей, які рятуються від жахіть війни.