Давайте спілкуватися

Про нас

TOB «LTG Cargo Ukraine» на 100 відсотків належить литовській залізничній компанії по переврзенню вантажів АТ «LTG Cargo», яка входить до найбільшої групи залізничних компаній у країнах Балтії АТ «Lietuvos Geležinkeliai» (LTG) і посідає 10-е місце за вантажоперевезеннями в Європейському Союзі (ЄС). Компанія розпочала свою діяльність в Україні в 2020 році. Завдяки синергії різних видів транспорту, технічного прогресу та інформаційних технологій, наша компанія вдосконалює існуючі та створює нові послуги для замовника.

Ми ближче до наших клієнтів, тому швидше реагуємо на зміни ринку. Наше головне завдання – запропонувати клієнтам оптимальні рішення для вантажних перевезень, які заощаджують їхній час та фінансові ресурси.

Постійне вдосконалення та пошук нових способів полегшити процес перевезення вантажів – це унікальність нашої компанії, яка дозволяє нам перетворити хороші рішення TOB «LTG Cargo Ukraine» на ще кращі.

Організаційна структура компанії

Cоціальна корпоративна відповідальність

Статут

Генеральний директор

Положення про політику винагороди

Переваги

Стабільність

Група компаній ЛТГ (LTG), частиною якої ми є, у 2019 році приєдналася до Ініціативи Міжнародної спілки залізниць (ІМСЗ) щодо кліматичної відповідальності — до 2030 року передбачається на 30% зменшити кількість забруднюючих речовин, що утворюються під час вантажного транспорту.

Сприяючи зменшенню глобальних змін клімату та забруднення навколишнього середовища, TOB «LTG Cargo Ukraine» також дотримується принципів сталості та прихильності до навколишнього середовища. Ми ефективно використовуємо енергію та природні ресурси, шукаючи рішення, які зменшують негативний вплив нашої діяльності на навколишнє середовище та зміни клімату. Це дає змогу встановити положення залізниць як найбільш екологічного та кліматичного виду транспорту.

TOB «LTG Cargo Ukraine» прагне раціонально використовувати матеріали та сировину шляхом належного обслуговування рухомого складу та, таким чином, продовжити термін його служби. Вироблені відходи сортуються для забезпечення максимальних можливостей переробки.