Давайте спілкуватися

Послуги

 • Krovinių vežimas Вантажні перевезення

  Ми організовуємо перевезення вантажів відповідно до потреб клієнта, працюємо з усіма групами вантажів. Ми спеціалізуємося на нафтопродуктах, металах, добривах, щебіні, деревообробній та зерновій вантажній промисловості та інтермодальних перевезеннях вантажів.

  Ширше
 • Експедирування вантажів

  Ми співпрацюємо із залізничними перевізниками різних країн світу, надаємо експедиторські послуги залізничним транспортом. Щоб довірити нам усі турботи щодо перевезення вантажу з пункту А в пункт Б, зв’яжіться з нами.

  Ширше
 • Контейнерні перевезення

  Контейнерний транспорт, або інтермодальний транспорт, з кожним роком в світі стає все більш популярним, ефективним та безпечним видом перевезення вантажів: вантаж пристосований для перевезення різними видами транспорту, його зручно зберігати, завантажувати та транспортувати, товари захищені від крадіжки та пошкодження. TOB «LTG Cargo Ukraine» має добре розвинену мережу партнерів, тому ми можемо запропонувати своїм клієнтам послуги з контейнерних перевезень на європейському та азіатському ринках.

  Ширше
 • Оренда вагонів

  TOB «LTG Cargo Ukraine» орендує різні типи вагонів і платформ. Пріоритет надається довгостроковій оренді.

  Ширше
 • Оренда локомотивів

  На ринку України надаємо послуги оренди маневрових і магістральних локомотивів. Водночас можемо запропонувати і послуги з технічного обслуговування, поточного та капітального ремонту.

  Ширше
 • Перевезення напівпричепів

  Перевезення автомобільних напівпричепів залізничним транспортом – привабливий вид транспорту, який гарантує швидкий та надійний вантажний транспорт для всіх учасників логістичного ланцюга та посилює переваги кожного з цих видів: залізнична економіка та екологічність при вантажних перевезеннях на великі відстані, гнучкість автомобільного транспорту для доставки “до дверей”.

  Ширше
 • Ремонт локомотивів

  Довірте турботи про ремонт локомотивів нам. Послуги ремонту рухомих складів надає LTG Tech. Ми надаємо послуги з поточного та капітального ремонту локомотивів та рухомого складу, виконуємо їх технічне обслуговування та надаємо всі деталі, необхідні для ремонту.

  Ширше
 • Географія вантажного транспорту

  Завдяки широкому спектру послуг TOB «LTG Cargo Ukraine» вантажі з України надійно та швидко надходять не лише до Литви, а й до країн Північної Європи. Наше партнерство з литовським портом Клайпеди дозволяє забезпечити безперебійну подорож вантажів до Фінляндії, Швеції, Данії, Німеччини, Нідерландів.

  Ширше