Давайте спілкуватися

Новини

«LTG Cargo» створила компанію в Україні

2021-01-25

«LTG Cargo», з метою реалізації стратегії міжнародного розвитку та диверсифікації своєї діяльності, вантажна компанія найбільшої залізничної групи в країнах Балтії «Lietuvos geležinkeliai» (Литовські залізниці)  LTG (ЛТГ), створила в Україні компанію «ЛТГ Карго Україна».

Очікується, що «ЛТГ Карго Україна» буде розвивати свою діяльність поступово – на першому етапі розвитку компанія буде пропонувати оренду рухомого складу, експедирування та інші послуги з перевезення вантажів.

«Наш новий напрямок діяльності – це запланований стратегічний крок у міжнародному розвитку Східної та Центральної Європи, яким ми прагнемо насамперед розширити спектр діяльності та підвищити конкурентоспроможність у регіоні. Ми віримо, що, пропонуючи сучасні та надійні послуги з перевезення вантажів залізничним транспортом, ми можемо стати суттєвим зв’язком між литовським та українським бізнесом і тим самим сприяти економічній співпраці між країнами. Ми також бачимо можливості зробити свій внесок у розвиток залізниці та Зеленого курсу в Україні, де обсяг перевезених вантажів є одним з найбільших в регіоні», – говорить Егідіюс Лазаускас, генеральний директор «LTG Cargo».

У довгостроковій перспективі мета «ЛТГ Карго Україна» – стати міжнародним вантажним перевізником в Україні, де річний обсяг вантажних перевезень залізничним транспортом сягає близько 300 мільйонів. тонн – це навіть у 6 разів більше, ніж у Литві.

В рамках свого міжнародного розвидку минулого літа «ЛТГ Карго»  заснував у Польщі дочірню компанію  «LTG Cargo Polska» («ЛТГ Карго Польща»), яка разом зі своїми партнерами розвиватиме діяльність з перевезення вантажів у сусідній країні.