Давайте спілкуватися

Новини

«LTG Cargo Ukraine» вибрало PwC в Україні в ролі свого довіреного податкового радника

2021-04-21

17 березня 2021 р. «LTG Cargo Ukraine», що входить до групи компаній АT «Lietuvos geležinkeliai», і компанія PwC в Україні підписали договір про співпрацю. Предмет договору передбачає надання командою PwC в Україні на регулярній основі широкого спектру аутсорсингових і консультаційних послуг з питань ведення податкового та бухгалтерського обліку, а також митних питань.

Директор «LTG Cargo Ukraine» Саулюс Стасюнас прокоментував подальшу співпрацю: «Я з оптимізмом сприймаю можливість роботи з командою PwC в Україні, чия репутація на ринку консалтингових послуг і професійні компетенції викликають безумовну довіру. Упевнений, що багаторічний досвід, а також глибока експертиза та розуміння командою PwC в Україні галузевої специфіки нашого бізнесу дозволять нашій компанії отримати професійні рекомендації з бухгалтерських, податкових, митних та інших питань відповідно до вимог чинного законодавства України, а також відповідно до кращих європейських практик».

«Ми вдячні LTG Cargo Ukraine за надану довіру та вибір нашої команди для консультацій з податкових питань і супроводу ведення бухгалтерського обліку. Філософія нашого бізнесу передбачає прагнення комплексно та максимально безпечно для клієнта допомагати у розв’язанні його бізнес-завдань, гарантуючи за таких умов повну підтримку. Всі наші рекомендації спрямовані на розв’язання як короткострокових, так і довгострокових цілей бізнесу, з тим щоб бізнес клієнта мав можливість зростати й залишатися конкурентоспроможними на локальному та міжнародному ринках», – прокоментував зі свого боку В’ячеслав Власов, Партнер, Керівник практики оподаткування та юридичних послуг PwC в Україні.

«LTG Cargo Ukraine», 100 відсотків якого належать литовському підприємству із залізничних перевезень вантажів «LTG Cargo», є частиною найбільшої групи залізничних підприємств у Балтійських країнах – АТ «Lietuvos geležinkeliai», і посідає 10 місце за обсягами вантажоперевезень в Європейському Союзі.

PwC в Україні входить до міжнародної мережі фірм PwC, шо представлена в 155 країнах світу та нараховує понад 284 000 співробітників, які дотримуються незмінно високих стандартів якості надання аудиторських, консалтингових, податкових та юридичних послуг. PwC присутня на ринку України з 1993 року. Понад 400 фахівців працюють з офісів в Києві, Дніпрі та Львові.