Давайте спілкуватися

Новини

«LTG Cargo Ukraine», «UkrFerry» і партнери готуються до пробного перевезення напівпричепів за маршрутом Туреччина – Карлсхамн

2021-05-06

Наприкінці квітня в Одесі відбулася зустріч «LTG Cargo Ukraine» і «UkrFerry», на якій представники підприємств обговорили хід мультимодального проекту з перевезення напівпричепів за маршрутом Туреччина (Карасу) – Чорноморськ – Клайпеда – Карлсхамн. Під час зустрічі обговорено підготовку терміналів до навантаження напівпричепів, хід виробництва рухомого складу та інші актуальні питання щодо проекту. Найближчим часом учасники мультимодального меморандуму мають намір звернутися до відповідальних органів України з приводу пробного перевезення напівпричепів залізницею.

Мультимодальний меморандум був підписаний ще цього року, 18 березня, в Києві. Чудово, що до меморандуму приєдналося ще чотири нових учасника – «Baltijos pervežimai», DFDS, «TT-Line» і «BTLC Ukraine». До проекту також мають намір приєднається порт Карлсхамна та «Green Cargo». Ми сподіваємося, що до меморандуму незабаром приєднаються й інші підприємства Туреччини.