Давайте спілкуватися

Новини

Відбулася традиційна зустріч сторін проекту «Viking Train»

2021-12-16

Під час онлайн-заходу, що відбувся 17 листопада, залізничні адміністрації Литви, Білорусі, України, Молдови, Сакартвело та Азербайджану та оператори потягів поділилися інформацією про обсяги перевезень «Viking Train», обговорили питання розширення та відкриття нових станцій, ціноутворення, розвитку електронних послуг.

Оператори потягів «Viking Train», які були присутні на зустрічі, наголосили, що для успішної реалізації проекту необхідно, щоб залізничні адміністрації країн підтримували та покращували рівень послуг, що надаються, забезпечували оптимальне ціноутворення та враховували перенесення деяких послуг в електронний простір.

Компанія AO «LTG Cargo» з групи AO «Lietuvos Geležinikeliai» відзначила збільшення кількості вантажів, що перевозяться «Viking Train» на території Литви. За перші десять місяців 2021 року потягами «Viking Train» в Литві було перевезено 31 247 ДФЕ, що на 22% більше, ніж за аналогічний період 2020 року.

Аналіз вантажів, перевезених «Viking Train» на території Литви за січень-жовтень 2021 року, показує, що більшість з них становила промислова продукція, машини та обладнання, лісоматеріали та продукція із деревини. Загальна номенклатура вантажів, що перевозяться, досить широка, що свідчить про потреби різноманітних клієнтів у перевезенні вантажів  маршрутами «Viking Train» та про великий потенціал проекту.

Очікується, що ЗАО «LTG Cargo Ukraine», дочірня компанія AO «LTG Cargo», приєднавшись до операторів «Viking Train» в Україні, також сприятиме успішній реалізації проекту на литовському та українському ринках. Надання послуг у початкових і кінцевих точках маршруту компаніями однієї групи дозволить покращити якість обслуговування, прискорити надання інформації про вантаж, значно розширить обслуговування першої та останньої милі, підвищить довіру клієнтів.

Враховуючи загальні тенденції вибору залізничного транспорту як альтернативи перевезенню вантажів автомобільним транспортом, цілком імовірно, що «Viking Train» продовжить свій подальший розвиток найближчим часом. Цій тенденції також суттєво сприяє той факт, що залізничний транспорт є не лише надійним і безпечним, але й одним із найбільш екологічно чистих видів транспорту. Підраховано, що перевезення вантажів залізничним транспортом зменшує вплив на навколишнє середовище в кілька разів у порівнянні з їх перевезенням автомобільним транспортом.

«Viking Train» — це спільний проект литовських, білоруських, українських, молдавських, сакартвельських та азербайджанських залізниць, портово-стивідорних компаній, Клайпедського, Одеського та Чорноморського портів, що з’єднує залізницею Балтійське, Чорне та Каспійське моря.